15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Günü Etkinlikleri Ülkemiz Genelinde Gerçekleştirildi

19 Temmuz 2017Paylaş
a-A+

Sosyal Yardımlar Genel Müdürü M.Abdulhalim TÜRKKANI ve Genel Müdür Yardımcıları Şuayıp TUNÇAL ve Ramazan ÖZDAĞ 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Günü Etkinlikleri Kapsamında Hatay, Kahramanmaraş ve Adana illerinde düzenlenen etkinliklere iştirak etti.

Bu çerçevede Genel Müdürümüz M. Abdulhalim TÜRKKANI 14 Temmuz 2017 tarihinde Hatay Valisi Sayın Erdal ATA’nın ev sahipliğindeki akşam yemeğinde 15 Temmuz şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz ile bir araya geldi.

Şehitlerimiz Komiser Yardımcısı Gülşah GÜLER, Polis Memuru Hurşut UZEL, Ahmet KARA’nın ailelerinin ve Gazimiz Kadir BOLATTÜRK’ün katılım sağladığı yemek programında bir konuşma yapan Vali ATA, 15 Temmuz’da yaşananların bir ihanet süreci olduğunu belirterek sokaklara çıkan yüce Türk milletinin asil duruşu sayesinde ülkemizin çok büyük bir felaketin eşiğinden döndüğünü dile getirdi.

Vali Erdal ATA’nın hediye takdiminde bulunduğu etkinlikte Sosyal Yardımlar Genel Müdürü TÜRKKANI Hatay Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü çalışanları ile şehit yakınlarımız ve gazimiz ile yakından ilgilendi.

Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcısı Şuayıp TUNÇAL ise Kahramanmaraş Valiliğince şehit yakınları ve gaziler için 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü anma etkinlikleri münasebetiyle düzenlenen yemeğe katılım sağladı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte Genel Müdür Yardımcısı TUNÇAL Kahramanmaraş Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü personeli ile birlikte şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin sorunlarını dinledi.
Genel Yardımcısı V. Ramazan ÖZDAĞ ise Adana Valiliği organizasyonu ile 15 Temmuz anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen yemeğe katılarak şehit yakınlarımız ve gazilerimiz ile bir araya geldi.

Avrupa Birliği Bakanımız Sayın Ömer ÇELİK ve Adana milletvekillerinin de katıldığı yemekte Ramazan ÖZDAĞ ve Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü katılımcılar ile tek tek ilgilenerek isteklerini dinledi.

Haberin Fotoğrafları